Maráz első lett, Bódis a negyedik!

Huszonhat magyarországi ultrafutó vett részt az idei Spartathlonon. A férfiaknál Bódis Tamás negyedik lett, Maráz Zsuzsa pedig megnyerte a női versenyt!

GYORS HÍR: Maráz Zsuzsanna 27:04:28-as idővel megnyerte a Spartathlont a nők versenyében! Szép volt, Zsu!

(A hétvégén, a verseny után még több Spartathlon-anyaggal igyekszünk jelentkezni, reméljük, tudunk beszélni több magyar futóval is!)

GYORS HÍR: Szombat reggelre Maráz Zsuzsanna tovább remekelt, már az utolsó 20 kilométernél jár, és vezet a női versenyben. A férfiaknál a japán Isikava Josihiko győzött, és nagyon jó hír, hogy Bódis Tamás élete első Spartathlonján a negyedik helyen ért célba!

Szeptember utolsó péntekjén számos ultrafutó szíve nagyobbat dobban a szokottnál, 1983 óta ugyanis ilyenkor rendezik meg a Spartathlont, a 246 kilométeres futóversenyt Athén és Spárta között. Az indulóknak a teljesítésre 36 órájuk van, a résztvevők létszáma korlátozott, hazánkat idén 26 versenyző képviseli.

Női versenyzőink: Mag Erika, Maráz Zsuzsanna, Vágó Boglárka

Férfi versenyzőink: Bene Ármin, Blaskó Mihály, Bognár Ákos, Bódis Tamás, Büki Tivadar, Csécsei Zoltán, Földesi József, Halama Levente, Jánowszky Zoltán, Kovács Ádám, Kreidl Csaba, Kozma Zsolt, Láng István, Lőw András, Mihalik Norbert, Preil József, Rácz Róbert, Simonyi Balázs, Szabó Béla, Szűcs Lajos, Toldi Péter, Vajda Zoltán, Veress Béla

A csupasport.hu a rajtot megelőző hetekben számos érdekes cikkel vezette fel az idei Spartathlont, szurkolás közben érdemes lehet elolvasni: